Uncategorized

Diriliş Osman Ne Zaman, Hangi Kanalda? Diriliş Osman Oyuncuları Kimler?

x

Diriliş Ertuğrul’un devamı olarak ekranlara gelecek Diriliş Osman’ın yeni sezonu için geri sayım başladı. 5 sezon boyunca TRT 1’de seyirciyle buluşan Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Gazi’nin oğlu Osman Gazi’nin hikayesinin anlatılacağı Diriliş Osman’ın yayıncı kuruluşu belli oldu. Peki, Diriliş Osman ne zaman başlayacak? Diriliş Osman hangi kanalda yayınlanacak? Diriliş Osman oyuncuları kimler?

Diriliş Osman ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olarak seyirci karşısına çıkacak Diriliş Osman’da detaylar belli oluyor. Başrolünü Burak Özçivit’in oynayacağı Diriliş Osman’da Özçivit’in partneri Aslıhan Karalar oldu. Öte yandan diğer oyuncuların kimler olacağı merak ediliyor. Peki, Diriliş Osman ne zaman başlayacak? Diriliş Osman hangi kanalda yayınlanacak? Diriliş Osman oyuncuları kimler? İşte dizinin yeni sezonuna dair tüm detaylar…

DİRİLİŞ OSMAN HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Yapılan açıklamaya göre, Diriliş Osman dizisi yeni sezon itibarıyla ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

DİRİLİŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Merakla beklenen Diriliş Osman’ın çekimleri sürüyor. Dizinin yeni sezonunu heyecanla bekleyen hayranları internet üzerinden araştırma yapmaya başladılar. Ancak dizinin ne zaman başlayacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Tahminlere göre, dizinin 2019 Ekim ayı içerisinde yayın hayatına başlaması bekleniyor.

DİRİLİŞ OSMAN OYUNCULARI KİMLER?

Diriliş Osman’ın oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Osman Gazi karakterini Burak Özçivit canlandıracak. Özçivit’in partneri ise Aslıhan Karalar olacak. Aslıhan Karalar, Malhun Hatun rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

Ragıp Savaş (Dündar Beyin Yetişkinliği)

Ayşegül Günay (Zühre)

Nurettin Sönmez (Bamsı Beyrek)

Saruhan Hünel

CAN YAMAN İDDİASI

Son olarak Erkenci Kuş dizisinde rol alan Can Yaman’ın Diriliş Osman’da boy göstereceği sosyal medyada dolaşan bilgiler arasında. İddiaya göre, ünlü oyuncunun Diriliş Osman dizisi için sözleşme imzalamak için görüşmeler yapıyor.

ASLIHAN KARALAR (MALHUN HATUN) KİMDİR?

Malhun Hatun’un doğum tarihi tam olarak bilinmiyor. Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu Osman Gazi’nin 1280 yılında evlendiği ilk eşi ve ikinci padişah Orhan Gazi’nin annesidir.

Ayrıca, İslam ilahiyatçısı ve din bilgini Şeyh Edebali’nin kızıdır.